Naš najbolji kik bokser i bokser, Draženko Ninić i Goran Delić, već su dobili protivnike u mečevima za svjetske titule koji će biti održani 28. juna, na Vidovdan, na Gradskom stadionu u Banjaluci.
Bokser Goran Delić će u kategoriji do 90,719 kg braniti titulu svjetskog profesionalnog šampiona u verziji Univerzalne bokserske organizacije. Protivnik mu je Portugalac, rođen u Angoli, ®oze Manuel Bareiro.
Kik bokser Draženko Ninić, za razliku od Delića, pokušaće da napadne titulu svjetskog profesionalnog šampiona u lou kiku u kategoriji do 81,400 kg. Njegov rival biće aktuelni šampion Mičel Silveira iz ©panije.
Osim velikog sportskog spektakla obezbjeđen je i vrhunski zabavni program. Potvrđeno je da će nastupiti i najpopularnija srpska estradna umjetnica Svetlana Ceca Ražnatović.