RUKOMET: Slavlje i u Ljubuškom

Rukometašice Borca i ovog vikenda pokazale su da su jedan od glavnih favorita i kandidata za osvajanje šampionske titule u Bosni i Hercegovini. Banjalučanke su zabilježile treću prvenstvenu pobjedu. Borac je slavio u Ljubuškom 28-25, iako je nakon prvog poluvremena gubio 14-19. Borac je trenutno vodeća ekipa na tabeli sa maksimalnih 9 bodova.

U narednom kolu Banjalučanke dočekuju ekipu Kosača.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *