RUKOMET: Porazi na startu

Počeo je šampionat Republike Srpske za rukometaše. Na startu novog prvenstva porazi banjalučkih ekipa. Mladost Borac je u gositma izgubila Bijeljine 39-22, poluvrijeme 19-7 za Bijeljince. Omladinac je kao domaćin izgubio od Srpca 26-36, poluvrijeme 13-15 za goste.

Utakmica Kotor Varoš – Cepelin je odgođena zbog odlaska igrača na ekskurziju. Utakmica će biti odigrana 26. septembra.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *