Košarkaški klub Borac Nektar ostao je bez predsjednika. Ranko ©krbić podnio je ostavku na ovu funkciju. Razlog ostavke je novi Zakon o sukobu interesa, a poznato je da je ©krbić istovremeno i ministar zdravlja Republike Srpske. Ono što je sigurno je da će ©krbić ostati u klubu, ali ne kao funkcioner.
U klubu najavlju da su već počeli sa potragom za novim predsjednikom. Još uvijek nisu poznati kandidati.