KO©ARKA: Večeras i u 1.kolu sa Igokeom

Košarkaši banjalučkog Borac Nektara večeras će u Aleksandrovcu od 19 časova odigrati prijateljsku utakmicu sa Igokeom Partizan. Sa ovom ekipim Banjalučani će otvoriti i sezonu u Bosni i Hercegovini. Današnjim žrijebom je određeno da se u prvom kolu novog šampionata BiH sastanu baš Borac Nektar i Igokea. Domaćini su Aleksandrovčani a susret je zakazan za 11. oktobar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *