ATLETIKA: Dva trijumfa Lusije Kimani

Najbolja atletičarka Republike Srpske i član Atletskog kluba Borac iz Banjaluke, Lusija Kimani, ovog vikenda zabilježila je sjajne rezultate. Ostvarila je dvije pobjede. Prvo je u Mrkonjić Gradu takmičila se na „Gospojinskoj uličnoj trci“ i osvojila prvo mjesto. Trka je bila duga 9 kilometara.

Drugi dan, u nedjelju, takmičila se na polumaratonu od Istočnog Sarajeva do dvorane Zetra u Sarajevu. I tu nije imala konkurenciju pa je zauzela prvu poziciju.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *