Guest Users: 5

Welcome to Banjalukasport.com Tuesday, April 16 2024 @ 05:34 am UTC

FUDBAL: Bod sa Pecare

1,224
Fudbaleri Borca ostali su neporaženi i u ©irokom Brijegu. U 3.kolu Premijer lige odigrali su neriješeno 1-1. ©iroki je odlično otvorio utakmicu. Imao u prvih 15 minuta nekoliko dobrih prilika, ali su se Banjalučani uspjeli odbraniti. U nekim situacijama i sreća je bila saveznik crveno-plavih. Borac je potom uspio da se oslobodio pritiska domaćina.

Nastavak je počeo u istom stilu. Domaćini su bili ofanzivniji i u 50.minuti stigli su do vodećeg gola. Lopta se odbila od Raspudića i prevarila Avdukića. Potom se većinom igralo na sredini terena, a kako se meč bližio kraju tako je Borac bio opasniji. I u 86.minuti izjednačenje. Kajkut, koji je u drugom poluvremenu dobio priliku da zaigra izveo je slobodan udarac za konačnih 1-1.

Obje ekipe nakon 3 kola su neporažene. Imaju po 7 bodova kao i Travnik. Borac sljedeću utakmicu igra u srijedu kada je domaćin Rudar Prijedoru.