Guest Users: 3

Welcome to Banjalukasport.com Thursday, March 28 2024 @ 06:06 pm UTC

SJEDEćA ODBOJKA: OKI Baluka bez polufinala

622
Odbojkaški klub invalida Banjaluka nije se plasirao u polufinale Evropskog klupskog prvenstva u Poljskoj. Kobna su bila dva neočekivana poraza na startu prvenstva. U nastavku pročitajte izvještaj kapitena naše ekipe, Zoran Ješića.

ZORAN JE©Ić:

Kao sto sam vec ranije rekao u samoj zavrsnici grupne faze takmicenja ocekivale su nas najteze utakmice, tako da danasnja dva poraza od po 3-1 nisu neocekivana i tako bolna kao ona dva na startu takmicenja, koja su nas, sada je definitivno jasno, kostala polufinala i borbe za jednu od medalja. U jutarnjoj utakmici protiv ekipe SPID-a iz Sarajeva, koja na takmicenju do tada nije izgubila ni jedan set, nasa igra se kretala od briljantne na pocetku meca kada smo dobili prvi set, pa do ocajne u drugom i trecem setu u kojima prakticno nismo pruzili nikakav otpor. Cetrvrti set smo pruzili slicnu igru kao i u prvom setu, ravnopravno igrali do same zavrsnice, ali su igraci SPID-a ipak imali vise koncetracije i taj set rijesili u svoju koristi i dobili mec rezultatom 3-1.
U popodnevnoj utakmici protiv njemackog prvaka Bayer Leverkuzen odigrali smo dobro samo treci set koji smo i dobili, dok u preostalim setovima nismo uspjeli pruziti jaci otpor ekipi iz Njemacke, tako da u tim setovima nije bilo rezultatske neizvjesnosti.