Guest Users: 8

Welcome to Banjalukasport.com Friday, April 26 2024 @ 05:40 pm UTC

FUDBAL: Bod u Mostaru

666
Fudbaleri Borca neporaženi se vraćaju kući iz Mostara. Odigrali su neriješeno protiv Veleža 0-0. Bio je to meč 18.kola Premijer lige BiH. Velež je imao nekoliko šansi, a junakom utakmice postao je golman Asmir Avdukić koji je odbranio dobrie pokušaje Mostaraca. Borac je i dalje na čelu tabele sa 40 bodova. U narednom kolu Borac je domaćin čeliku iz Zenice.

'Nisam zadovoljan igrom, pogotovo prikazanim u prvom poluvremenu gdje smo morali nešto više napraviti, igrali smo niz vjetar i računali smo da u takvoj situaciji možemo postići gol, a onda u nastavku utakmice nešto oprobati napraviti eventualno iz kontre.čekali smo svoju priliku ali je nismo dočekali, Velež je bio dobar na sredini terena, stvorili su domaći igrači nekoliko dobrih prilika, dok mi nismo mogli ništa napraviti, pogotovo u toj našoj pas igri i na kraju možemo biti zadovoljni bodom.'' rekao je Vlado Jagodić nakon meča za Sportsport.ba