Guest Users: 9

Welcome to Banjalukasport.com Saturday, September 07 2024 @ 11:48 pm UTC

RUKOMET: Lako protiv Konjuha

709
Rukometaši Borca m:tel lako su došli do bodova u 15. kolu Premijer lige BiH, pošto su na svom parketu ubjedljivo porazili Konjuh rezultatom 37:26 (21:11).
Naš tim je od prvog minuta zagospodario parketom "Borika". Gosti su se dobro držali samo do 10. minuta i rezultata 7:4, nakon čega su "crveno-plavi" serijom 5:1 došli do 12:5. Već do odlaska na odmor prednost je bila dvocifrena, pa je šef struke Dragan Marković u nastavku šansu pružio svim igračima.
Mladi Stefan Radulović je bio odličan na desnom beku, njegov imenjak ©ubara standardno dobar na srednjem, dok je Goran Garić potvrdio da se vraća u formu poslije povrede, te da će biti veliko pojačanje u nastavku sezone.
- Već u Zavidovićima smo se otrijeznili poslije slabog izdanja protiv Sloge, ali je i tada došlo do opuštanja. Ovog puta ono je bilo strogo zabranjeno, a posao nam je olakšala činjenica da protivnik nije bio kompletan. Ipak, nismo mi odigrali toliko dobro koliko rezultat govori. Ima tu još "minusa", i u odbrani i napadu, koje moramo da ispravimo ukoliko želimo da se borimo s Bosnom, koja je u ovom trenutku ispred nas - poručio je Marković.

Borac m:tel................................................ 37 (21)
Konjuh....................................................... 26 (11)

DVORANA: "Borik" u Banjaluci. Gledalaca: 500. Sudije: Ante Knezović (Buna), Robert Zovko (Mostar). Sedmerci: Borac m:tel 1 (1), Konjuh 5 (3). Isključenja: Borac m:tel 6, Konjuh 6 minuta.

BORAC m:tel: Blažević (8 odbrana), Dejanović (9 odbrana, 1 sedmerac), Malić, Pucarević, Sabljić, Panić 4, Prskalo 3, Halilbegović 2, Mikić 2, Trkulja 2, Vranješ 5, ©ubara 2 (1), Karačić 4, Garić 3, Radulović 4, Melić 6. Trener: Dragan Marković.

KONJUH: Kamberović (7 odbrana), Suljanović (5 odbrana), Hadžiomerović 5, Bozoljac 4, Memić 2 (2), čirak 1, Peljkusić, Muhić 2, Smajić 4, Samak, Husić 2, Mujanović 4 (1), Zildžić 2. Trener: Nikola Marković.