Guest Users: 3

Welcome to Banjalukasport.com Tuesday, April 16 2024 @ 11:47 am UTC

RUKOMET: Lagan trijumf Banjalučanki

621
Rukometašice Borca savladale su Knežopoljku 46-25 u 13.kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine. Osim početnog vođstva gošći iz Dubice od 2-0 ostatak utakmice u potpunosti je bio u znaku rukometašica Borca. Prednost aktuelnog i višestrukog šampiona BiH rasla je iz minute u minutu iako je nastupio bez najbolje igračice Dragane Knežević. Na poluvremenu je bilo 23-11, a na kraju 46-25. U ekipi Borca šansu da igraju dobile su sve igračice. Najefikasniji pojedinac kod Borca bila je Maja Prusina sa 10 golova, a pratile su je Tanja Kekić sa 8 i Armina Marić sa 7 golova. Kod Knežopoljke najviše golova dala je Tanja Toroman 7.

Pred rukometašicama Borca sada je duel protiv Zrinjskog u Mostaru, a Knežopoljka dočekuje Ilidžu.