Guest Users: 4

Welcome to Banjalukasport.com Friday, March 29 2024 @ 07:24 am UTC

RUKOMET: Uvjerljiv poraz u Bjelovaru

581
Rukometaši Borca m:tel deklasirani su u Bjelovaru od istoimenog hrvatskog drugoligaša (22:32). ©ef Stručnog štaba Banjolučana, Dragan Marković, nije krio razočaranje prikazanom igrom svojih pulena. - Zasluženo smo izgubili. Razočaran sam jer smo prikazali kriminalnu igru, koju je protivnik maksimalno iskoristio i kaznio nas s plus deset. Promašili smo sedam do osam kontri, igrali smo slabo, neagresivno u fazi odbrane. Da li nas je stigao umor, pa je rezultat takav kakav jeste, ne znam. Napravili smo niz gluposti za koje nemam objašnjenja. Međutim, nećemo dopustiti da izdanje koje smo prikazali u Bjelovaru ima uticaja na preostalih deset dana koliko je ostalo do susreta sa Slogom u nastavku bh. šampionata. Nastavljamo s intenzivnim radom i siguran sam da od ove igre koju smo prikazali u Bjelovaru neće ostati ništa do prve utakmice u nacionalnom šampionatu - rekao je trener rukometaša Borca m:tel, Dragan Marković.

Mišljenje trenera dijeli i kapiten "crveno-plavih", Goran Malić.

- Nema razloga za paniku. Umor od turneje po Sloveniji, Njemačkoj i Francuskoj sustigao nas je sada. Zasluženo smo izgubili, nismo prikazali ništa od onog što karakteriše našu igru. S druge strane, malo smo i potcijenili protivnika, koji je to kaznio. Narednih deset dana, koliko je ostalo do početka proljetnog dijela sezone, iskoristićemo za ispravljanje ovih grešaka i vjerujem da ćemo Slogu ugostiti maksimalno spremni. Najbitnije je da radimo dobro i taj rad će, siguran sam, dati rezultate - rekao je Malić.

BORAC M:TEL - BJELOVAR 22:32 (11:17)

Dvorana: Sportska u Bjelovaru, gledalaca: 500, sudije: Dalibor Feletar i Mario Ladić (obojica iz Bjelovara), sedmerci: Bjelovar 4 (2), Borac m:tel 4 (4), isključenja: Bjelovar dva minuta, Borac m:tel osam minuta.

Bjelovar: Egzeta (jedna odbrana), Grkinić, Pavlović 1, Vuglač 5, ©imunić 1, Lalić, Karabatić (12 odbrana), Gavranović 1, Pribanić 8, Grgić, Merhar 4, Gašparović, Vidović 4, đuričin 2, Turković 6, Sršen. Trener: ®eljko Vidaković.

Borac m:tel: Blažević (16 odbrana), Malić, Pucarević, Sabljić 3, Panić 2, Prskalo 2, Halilbegović 1, F. Vranješ, Dejanović, Mikić 5, Trkulja 1, V. Vranješ 1, ©ubara 1, Karačić 2, Radulović, čerlić, Melić 4. Trener: Dragan Marković.