Guest Users: 4

Welcome to Banjalukasport.com Friday, April 26 2024 @ 04:20 am UTC

RUKOMET: Marković zadovoljan

627
Rukometaši Borca m:tel nastavili su uspješnu seriju, savladavši u Prijedoru istoimeni tim (31:23), u utakmici šestog kola Premijer lige BiH. Puleni Dragana Markovića su tako s dodatna tri boda učvrstili drugu poziciju na tabeli s 15 bodova, koliko ima i prvoplasirani tim Izviđača. Trener Borca, Dragan Marković, prezadovoljan je dosadašnjim dijelom sezone. - Zasluženo smo trijumfovali. Pobjednik je bio odlučen već u prvih 15 minuta drugog dijela igre. Kada je domaćin smanjio na 11:16, serijom od 6:0 došli smo do ubjedljivih 22:11. Nedugo zatim bilo je i plus 16, pa smo meč rutinski priveli kraju. ©ansu da zaigraju tada su dobili i mlađi igrači. Ovo su važni bodovi na našem putu ka plasmanu u regionalno takmičenje i zato čestitike mojim igračima - rekao je trener rukometaša Borca m:tel, Dragan Marković.

S druge strane, trener Prijedorčana, Miodrag Ranđelović, nije bio nezadovoljan konačnim ishodom ovog susreta.

- Borac je i prije utakmice bio favorit, što je i opravdao na terenu. Već ranije samo isticao da mi je drago što naši prijatelji iz Banje Luke pružaju takvu igru kakvu pružaju i što uveliko prijete da zasjednu na tron. S druge strane, mi kuburimo s povredama i terminima za treninge, pa je rezultat takav kakav jeste i realan - rekao je Ranđelović.

PRIJEDOR - BORAC M:TEL 23:31 (9:14)

Dvorana: "Mladost", gledalaca: 800, sudije: Vejsil Beširević (Bihać) i Emir Dautović (Cazin), sedmerci: Prijedor 4 (4), Borac m:tel 4 (3), isključenja: Prijedor četiri minuta, Borac m:tel deset minuta.

Prijedor: Ranđelović (pet odbrana), ©korić, Stanić 6, Mandić 4, Bibić 1, Vujičić, Davidović 2, Blagojević 1, Baltić 1, Jokanović (15 odbrana), Radaković 2, Unčanin 3. Trener: Miodrag Ranđelović.

Borac m:tel: Blažević (12 odbrana), Malić 1, Garić 2, Pucarević 2, Međedović 4, Panić 3, Halilbegović 1, Dejanović (13 odbrana), Mikić 4, Trkulja, Vranješ, Radulović, Karačić 4, Ilić, Melić 10. Trener: Dragan Marković.