Guest Users: 3

Welcome to Banjalukasport.com Thursday, April 25 2024 @ 07:14 am UTC

FUDBAL: Bsku remi sa Laktašima

639
Fudbaleri Bska osvojili su bod u duelu sa Laktašima u 11.kolu Prve lige Republike Srpske. Bilo je 1-1. U prvom poluvremenu jedino što je vrijedno pomena je 100% šansa za Bsk u 13. minuti kada je Bakić izbio sam pred golmana ali je šutirao preko gola.

U nastavku ista slika sve do 71. minute kada su Laktaši došli u vođstvo. Aleksić je šutirao a lopta je na putu ka golu zakačila još jednog igrača Laktaša Radića promijenila smjer i odsjela u mreži.

U posljednjih 10 minuta dosta uzbuđenja. Bakić je u 80. i 82. minuti promašio dvije dobre prilike a u 84. minuti dobio je drugi žuti karton tako daje Bsk ostao sa igračem manje.

U 88. minuti ©akotić je izveo slobodan udarac a siguran gol spriječio je Bskov igrač Samardžić kojeg je pogodila lopta gotovo na gol liniji. Ipak do izjednačenja je došlo u drugoj minuti sudijske nadoknade. Lukajić je asistirao a strijelac bio đaković. Nakon ovog gola desila se nesvakidašnja situacija. Došlo je do svađe igrača Laktaša Aleksića i Berića, a obojica su dobili crvene karte i morali su da napuste igru.

Bsk ima 11 bodova nakon 11 kola a sljedećeg vikenda gostuje u Gacku kod Mladosti.

Na ovom susretu Bsk je bio oslabljen, bez sedam prvotimaca, koji su nezadovoljni finansijskom situacijom i dugovanjima odbili da igraju. ©ta će se desiti u narednoj sedmici ostaje da se vidi.