Guest Users: 3

Welcome to Banjalukasport.com Thursday, April 25 2024 @ 02:25 am UTC

FUDBAL: Rutinska pobjeda protiv Slobode

663
Novu prvenstvenu pobjedu banjalučki Borac ostvario je u duelu sa tuzlanskom Slobodom. U okviru 9.kola Premijer lige Bosne i Hercegovien bilo je 2-0.
Na raskvašenom terenu više su pokazali domaći fudbaleri, ali i gostima treba uputiti sve čestitke jer su jedni od rijetkih koji su u Banjaluku došli da se nadigravaju.

Prvi gol viđen je u 11.minutu. Sve je sam uradio Duško Stajić. Konačan rezultat postavljen je, ispostaviće se, u 17.minutu. Sakan se izborio za jednu loptu i idealno uposlio najboljeg strijelca lige,Stevu Nikolića.

Do kraja utakmice još nekoliko povoljnih prilika na obje strane ,ali rezultat se nije mijenjao. Borac i narednu utakmicu igra na svom terenu protiv Rudar Prijedora i to će biti prilika da se sa nova tri boda približi naslovu jesenjeg šampiona.