Guest Users: 5

Welcome to Banjalukasport.com Friday, April 26 2024 @ 06:32 pm UTC

RUKOMET: Poraz od 7 golova razlike

930
Rukometaši Borac Mtel-a poraženi su u Turskoj od ekipe Ankaraspor 31-24 u prvom meču drugog kola Kupa EHF. Na poluvremenu je bilo 21-14 za domaćina iz Turske. Tako će crveno-plavi imati težak zadatak da u narednu subotu nadoknade minus od sedam golova i eliminiše ekipu Ankare.

Ankara Spor-Borac Mtel 31-24 (21-14)

DVORANA: "Jašar Sevim" u Ankari. Gledalaca: 500. Sudije: Andre Filip Buaš, Marko Majer (©vajcarska). Sedmerci: Ankara Spor 5 (4), Borac m:tel 7 (2). Isključenja: Ankara Spor 12, Borac m:tel 8 minuta. Crveni karton: Husejin Pamuk (Ankara Spor, treće isključenje) u 58. minutu.

ANKARA SPOR: Salin 3, Tan 4, Aslan 2, Keskin 4 (3), Ersin, Turan (10 odbrana, 2 sedmerca), Baslama 2, Birčan, čatkin 5, Zaman 1, Gunaj (6 odbrana, 1 sedmerac), čanli, Pamuk 4, Kahia 6. Trener: Ajdinli Ajdin.

BORAC m:tel: Blažević (15 odbrana, 1 sedmerac), Malić, Garić 4, Pucarević 1, Međedović, Panić 6, Halilbegović, Kulenović, Dejanović (1 odbrana), Mikić 1, Vranješ 3, Karačić 3, Ilić 1, Melić 5. Trener: Dragan Marković.