Guest Users: 2

Welcome to Banjalukasport.com Friday, March 29 2024 @ 07:38 am UTC

RUKOMET: Pobjeda nad Krivajom

629
Rukometaši banjalučkog Borac Mtel-a ostavrili su i drugu pobjedu u prvenstvu Bosne i Hercegovine. Na domaćem terenu savladali su Krivaju iz Zavidovića 32-26. Na poluvremenu je bilo 15-13 za Borac. Nije ovo bila laka utakmica za Banjalučane. Početkom drugog poluvremena gosti su dva puta imali prednost od po dva gola, ali su izabranici Markovića dodali gas i veoma brzo preokrenuli rezultat i na kraju slavili trijumf.

Najefikasniji su bili Panić i Melić sa po 7 golova, dok je Blažević upisao 13 odbrana. Kod gostiju Brkić je postigao 9 golova.

Banjalučane sada očekuje nastup u evrokupovima, tačnije 2.kolo Kupa EHF protiv turske Ankare. Prvi meč na programu je 3. oktobra u Turskoj, a revanš 9. oktobra u Banjaluci.