Guest Users: 4

Welcome to Banjalukasport.com Friday, March 29 2024 @ 10:30 am UTC

FUDBAL: Pobjeda u Zvorniku

629
Fudbaleri Borca zabilježili su prvu pobjedu u Premijer ligi Bosne i Hercegovine. U drugom kolu kao gosti savladali su zvorničku Drinu 2-0. Bio je to i prvjenac povratnika na klupu crveno-plavih Vlade Jagodića. Banjalučani su otpor Zvorničana slomili u drugom poluvremenu. U prvom dijelu Borac nije bio uvjerljiv ali je u nastavku popravio utisak. Prvo je Stajic u 59. minuti doveo Borac u vodjstvo od 1-0 a pobjedu je zaključio Mikić u 90. minuti. Utakmica je odigrana pred više od 2 hiljade gledalaca.

Nakon dva kola Borac ima 3 boda. U sljedećem 3.kolu, narednog vikenda, Borac dočekuje mostarski Velež koji je danas pobijedio u Mostaru Budućnost 2-0.