Who's Online

Guest Users: 10

Events

There are no upcoming events

Topics

User Functions


Welcome to Banjalukasport.com Wednesday, February 08 2023 @ 11:42 pm UTC

MOI: Sportska gimnastika 2010

  • Contributed by:
  • Views:
    1,300
Republičko takmičenje u sportskoj gimnastici održano je proteklog vikenda u Banjaluci u sportskoj dvorani Obilićevo gdje je učestvovalo 103 učesnika (37 dječaka i 66 djevojčica). Takmičilo se u dvije discipline (parter i preskok) i dvije kategorije (od 1-5 razreda i od 6-9 razreda). Ovo je već druga godina zaredom da se održava Republičko takmičenje u sportskoj gimnastici a da je ovo dobar potez Ministarstva za porodicu, omladinu i sport govori i podatak da je prošle godine učetsvovalo 50 takmičara, a ove čak 103 takmičara. Učetvovala su djece skoro iz svih gradova Republike Srpske: Banjaluke, Prijedora, Novog Grada, Prnjavora, Laktaša, Doboja, Foče, Bijeljine, Zvornika i Modriče.





Rezultati:

Djevojčice (parter, 1-5 razreda)
1. Petrović Anastasija (O© Branko Radičević; - B. Luka)
2. đukić Emilija (O© Branko ćopić B. Luka)
3. Batas Teodora (O© Petar Petrović Njegoš B. Luka)

Djevojčice (preskok, 1-5 razreda)
1. đukić Emilija (O© Branko ćopić B. Luka)
2. Jaćimović Jovana (O© Georgi Stojkov Rakovski- B. Luka)
3. Stanivuković Teodora (O© Branko Radičević) i Batas Teodora (O© Petar Petrović Njegoš B. Luka)
- dijele 3. mjesto zbog istog broja bodova

Djevojčice (parter, 6-9 razreda)
1. Hankić Alana (O© Ivo Andrić B. Luka)
2. Muharemović Tiana (O© Sveti sava Doboj)
3. Latinčić Jovana

Djevojčice (preskok, 6-9 razreda)
1. Hankić Alana(O© Ivo Andrić B. Luka)
2. Milosavljević Tamara (O© Sveti sava Foča)
3. Bjelošević Tanja (O© Desanka Maksimović Doboj)

Dječaci (parter, 1-5 razreda)
1. Janjetović Bogdan (O© Branko Radičević- B.Luka)
2. Malić čorni Sergej (O©Vuk Stefanović Karadžić B.luka)
3. Rakočević Danilo (O© Mladen Stojanović - Laktaši)

Dječaci (preskok, 1-5 razreda)
1. Janjetović Bogdan (O© Branko Radičević- B.Luka)
2. Malić čorni Sergej (O© Vuk Stefanović KaradžićB.luka)
3. Pavić Pavle (O© Sveti Sava N. Grad)

Dječaci (parter, 6-9 razreda)
1. Kojić Miloš (O© Sutjeska Modriča)
2. Malinović Stefan (O© Sutjeska Modriča)
3. Lazić Darko (O© Desanka Maksimović Zvornik)

Dječaci (preskok, 6-9 razreda)
1. Kojić Miloš(O© Sutjeska Modriča)
2. Preradović Slaven (O© Branko ćopić Prnjavor)
3. Jovanović Momčilo (O© Sveti Sava Bijeljina)

The following comments are owned by whomever posted them. This site is not responsible for what they say.