Guest Users: 3

Welcome to Banjalukasport.com Thursday, April 25 2024 @ 03:41 am UTC

RUKOMET: Jedino bod osvojili rukometaši Mladosti

636
Nastavljen je šampionat Republike Srpske za rukometaše i rukometašice. Većinom porazi banjalučkih predstavnika, od kojih je jedino bod osvojio RK Mladost. Rukometašice Borca II doživjele su težak poraz u prvenstvu Republike Srpske. U okviru 13.kola izgubile su u gostima od lidera Knežopoljke 38-22. Borac II je na poluvremenu gubio 14-12, ali u nastavku pravi potop. Borac II je peti na tabeli sa 18 bodova.

Vrbas je takođe doživio poraz. Izgubio je od UNE DSW 27-14. Vrbas je posljednji na tabeli sa minus 1 bodom.

I u muškoj porazi slabi rezultati banjalučkih predstavnika. Cepelin je kod kuće izgubio od lidera 23-30, Omladinac je poražen u Nevesinju od Hercegovine 34-26, dok je jedino bod osvojila Mladost odigravši neriješeno protiv Leotara 33-33.

Cepelin je treći na tabeli sa 31 bodom, Mladost je pretposljednja sa 13 bodova, a Omladinac posljednji sa 6 bodova.