Guest Users: 4

Welcome to Banjalukasport.com Thursday, March 28 2024 @ 11:40 am UTC

FUDBAL: Pobjeda i bez 5 prvotimaca

565
Fudbaleri Borca nezaustavljivi su ove polusezone. Banjalučani su ostvarili još jednu pobjedu. Ovaj put u prvom meču osmine finala Kupa Bosne i Hercegovine nadigrali su i pobijedili ©iroki Brijeg. Bilo je 2-0 za Borac, a strijelci su bili Saša Kajkut u 10. minuti i Miloš Babić u 82. minuti. Kajkut je gol postigao iz slobodnog udarca, a Babić se u listu strijelaca upisao nakon što ej izbio sam i sa udarcem sa 16 metara matirao golmana gositju.

Pobjeda još više ima na značaju kada se zna da za Borac nisu igrali Bilbija, Ljubojević, Jandrić, Sakan i Gagula. Utakmica je odigrana pred više od 4 hiljade gledalaca a ulaz je bio besplatan.

Ekipu je sa klupe predvodio Stojan Malbašić jer se Velimir Stojnić nalazi u Velsu sa kadetskom reprezentacijom Bosne i Hercegovine.