Guest Users: 5

Welcome to Banjalukasport.com Friday, April 26 2024 @ 04:03 am UTC

FUDBAL: Goleada u Rosuljama

669
Fudbaleri Krajine i ®upe Milka odigrali su utakmicu na kojoj je postignuto sedam golova (3:4), a na kraju više sreće imali su gosti iz Milosavaca, koji su pogotkom Dragiše Grmuše u 90. minutu odnijeli tri boda iz Rosulja. Izabranici trenera Saše Kujndžića golovima Milutina Sekimaća poveli su 3:0, ali su Banjolučani preko Slavnića, Dojčinovića i Trninića uspjeli da stignu do izjednačenja.

Ipak, do potpunog preokreta domaćin nije uspio da stigne te će priliku za popravni imati u narednom kolu, kada na svom terenu dočekuju Tekstilac iz Dervente. S druge strane, ®upa Milka u Milosavcima dočekuje drugoplasiranu Gomionicu.

KRAJINA - ®UPA MILKA 3:4 (2:3)

Strijelci: 0:1 Sekimić (24), 0:2 Sekimić (25), 0:3 Sekimić (35), 1:3 Slavnić (40), 2:3 Dojčinović (42), 3:3 Trnić (70), 3:4 Grmuša (90), stadion: Krajine u Rosuljama, gledalaca: 250, sudija: Vedran Simić (Doboj) 6,5, pomoćnici: Slaviša Bardak (Brod) i Saša Kandić (Doboj), delegat: Dragan Burazor (Kozarska Dubica), žuti kartoni: ©urlan (Krajina), Vujinović, Zrnić, Mitrović, Trivić, Božić, Grmuša (®upa Milka). Crveni karton: Vladan Zrnić (®upa Milka) u 90. minutu.

Igrač utakmice: Milutin Sekimić (®upa Milka) 8.

Krajina: Kesić 6, Slavnić 6,5, Telić 6, Latinović 6,5, ćutuković 6, ©urlan 6, Drinić 6,5, Malić 6 (od 69. Trnić -), Galić 6, Rajčević 6, Dojčinović 6,5. Trener: Velibor Vuković.

®upa Milka: Crnčević 6, Kresojević 6,5, Zrnić 6,5, Grmuša 7,5, Trivić 7, Vujinović 6,5, čikić 6,5, Despotović 6,5 (od 86. Galić -), Sekimić 8 (od 61. Dobraš -), Božić 6,5, Jakovljević 7 (od 90. Teodorović -). Trener: Saša Kujundžić.

Napomena:Tekst preuzet iz Fokusa

Ovome dodajmo da je Gomionica u Bronzanom Majdanu pobijedila srbačku Slogu 1-0. Gomionica je druga sa 13 bodova manje od prvoplasirane Sloge. Krajina je peta sa 39 bodova.