Guest Users: 14

Welcome to Banjalukasport.com Friday, July 26 2024 @ 11:36 pm UTC

FUDBAL: Pobijeđena i Modriča na Gradskom stadionu

729
Fudbaleri Borca nastavili su sa pobjedama na Gradskom staidonu. Borac je pobijedio Modriča Maksimu 2-0 u 25. kolu Premijer lige BiH. Oba gola postignuta su u prvom poluvremenu. Prvo je u 20. minuti Kajkut oboren u šesnaestercu nakon čega je dosuđen jedanaesterac. Izvođač najstrože kazne bio je upravo Kajkut za vođstvo 1-0.

Konačnih 2-0 postavljeno je u 31. minuti. Povratnu loptu Bilbije, u mrežu je sa 20-ak metara sproveo Maksimović. Najljepši trenutak na susretu.

Utakmicu je pratilo oko 2 hiljade gledalaca, među kojima i veterani FK Trepča iz Kosovske Mitrovice koji su gostovali u Banjaluci na poziv FK Vrbas.

Borac se nalazi na šesotm mjestu na tabeli sa 36 bodova.

Borac - Modriča Maxima 2:0

Strijelci: 1:0 Kajkut (21. – jedanaesterac), 2:0 Maksimović (33)

BANJA LUKA – Gradski stadion. Gledalaca: 2.500. ®uti kartoni: Mirković, Vasiljević, Vasić (Modriča Maxima).

BORAC: Starčević, Kajkut, Petrić, Stupar, Puzigača, Ljubojević /od 81. Petrović/, Maksimović /od 73. Mio. Babić/, Bilbija, N. Damjanović, Vranješ /od 89 O. Damjanović/, Jandrić. Trener: Vlado Jagodić.

MODRIčA MAXIMA: Hadžiđulbić, Vasić, Zafirović, Kujundžić /od 83. Savkić/, Stajić, Stokić /od 46 Bojić/, Bogičević, Miljković, Savić /od 46 Matović/, Vasiljević, Ristanić. Trener: Zoran ćurguz. Sudija: Radosav Vukasović (Trebinje).