Guest Users: 4

Welcome to Banjalukasport.com Friday, March 29 2024 @ 12:04 pm UTC

FUDBAL: Kadeti Borca i dalje prvi

671
Kadeti Borca porazili su u Orašju istoimeni sastav rezultatom 4:0 i s nova tri boda nade s Gradskog stadiona ostale su na prvom mjestu Premijer lige za kadete BiH, Grupa Sjever. Do trijumfa na stadionu "Goal", izabranici trenera Velimira Stojnića došli su u drugom poluvremenu, kada su i postigli sve pogotke.

Igrao se 58. minut utakmice kada je Kunić poslije asistencije Ivića uspio da matira nemoćnog golmana gostiju. Samo tri minuta kasnije, Banjolučani su se ponovo radovali. Korner je izveo Grahovac, a u šesanaestercu Orašja najbolje se snašao Tukić. U 63. minutu najbolji pojedinac u ovom meču, Grahovac, iz slobodnog udarca prebacuje živi zid i pogađa donji desni ugao. Tačku na i stavio je rezervista Banjac dva minuta prije kraja utakmice, a poslije nove asistencije Grahovca.

ORA©JE - BORAC 0:4 (0:0)

Strijelci: 0:1 Kunić (58), 0:2 Tukić (61), 0:3 Grahovac (63), 0:4 Banjac (78), stadion: "Goal", gledalaca: 50, sudija: Edin Golać (Banovići) 7, pomoćnici: Midhat Arnatuović (Tuzla) i Zlatan Bećirović (Srebrenik), delegat: Ljubomir čordašević (©amac), žuti kartoni: L. Dominković, Vukačević, J. Dominković (Orašje).

Igrač utakmice: Srđan Grahovac (Borac) 8.

Orašje: I. Dominković 5,5 (od 73. Lučić -), J. Dominković 5,5 (od 65. D. Dominković -), Vincetić 6, L. Dominković 6, đukić 6, Baltić 5,5, Kobaš 6, Krpić 6, B. Dominković 6, Vukačević 6, čolić 6, Trener: Ilija Lučić.

Borac: Kresović 7, Tukić 7,5 (od 65. Vujinović -), Došenović 7 (od 60. Banjac 7), Smiljić 7, Runić 7, Simić - (od 20. ©estić 7), Ivić 7, Ožegović 7 (od 64. đurković -), ©akić 7 (od 55. Nikolić 7), Grahovac 8, Kunić 7,5. Trener: Velimir Stojnić.

Napomena:Tekst preuzet iz Fokusa