Guest Users: 7

Welcome to Banjalukasport.com Friday, April 26 2024 @ 08:04 pm UTC

ODBOJKA: Poraz od Drine

576
U utakmici bez prevelikog rezultatskog značaja odbojkaši Drine iz Zvornika pobijedili su u Banjaluci ekipu Borca 3-1. Bila je to zanimljiva i uzbudljiva utakmica u kojoj je viđeno dosta atraktivnih poena. Prvi set dobili su gosti 25-22, a slična situacija viđena je i u drugom setu koji je Drina osvojila 25-23.

Treći set ponudio je pregršt uzbuđenja, a u svoju korist riješili su ga odbojkaši Borca rezultatom 26-24.

Banjalučani su pokušali da izbore i peti set, ali nisu uspjeli u tome. U četvrtom setu više koncentracije i spretnosti imala je Drina koja je slavila 25-23 za konačnu pobjedu 3-1.

Obe ekipe mogu da budu zadovoljne sezonom. Drina je Ligu za šampiona Republike Srpske završila sa skorom od 3 pobjede i 2 poraza, a Borac je zabilježio jednu pobjedu i 4 neuspjeha.

Na kraju recimo da je pred početak ovog susreta dodijeljen i pehar fer plej-a za ovu sezonu. Nagrađena je ekipa Odbojkaškog kluba Gradiška.