Guest Users: 4

Welcome to Banjalukasport.com Thursday, March 28 2024 @ 07:55 pm UTC

FUDBAL: Bsk minimalno poražen u Bijeljini

601
Fudbaleri Bska u 18.kolu Prve lige Republike Srpske igrali su kao gosti u Bijeljini protiv jednog od kandidata za šampionsku titulu, ekipe Radnika. Banjalučani su poraženi minimalno, 1-0. Bsk se dugo držao u Bijeljini. Gol je primio u drugom poluvremenu, a strijelac je bio Jevtić, poslije greške golmana banjalučke ekipe.

Bsk je na ovom susretu više od 50- minuta igrao sa igračem manje jer isključen Vladimir Karalić. Razlog isključenja, prema izvještačima, je upućena psovka od strane Karalića ka sudiji. Uslijedila je i oštra reakcija trenera Bska, Zoran Malešević, koji je uz pratnju redara isključen sa terena.