Guest Users: 3

Welcome to Banjalukasport.com Sunday, September 08 2024 @ 02:10 am UTC

FUDBAL: Remi Gomionice

734
U tvrdoj utakmici "fenjeraš" drugoligaškog Zapada Vranjak uspio je da odigra 0:0 s drugoplasiranom Gomionicom. Gosti iz Bronzanog Majdana u ovom meču nijednog trenutka nisu opravdali epitet favorita i visok plasman na tabeli, pošto su za 90 minuta napravili samo jednu ozbiljniju akciju. Igrao se 28. minut kada je S. Kunovac izašao sam na golmana Todića, ali zakazala je realizacija gostujućeg fudbalera. S druge strane, u ovom meču raspoloženi igrači Vranjaka nisu uspjeli da krunišu pogotkom terensku inicijativu, koju su imali tokom cijele utakmice.

VRANJAK - GOMINICA 0:0

Stadion: FK Vranjak, gledalaca: 150, sudija: Ratko ®arković (Prijedor) 7, pomoćnici: ®eljko čelica (Kozarska Dubica) i Igor Mandić (Prijedor),

delegat: Dragan Burazo (Kozarska Dubica), žuti kartoni: đurić, Vidić (Vranjak), Babić, Kunovac (Gomionica).

Igrač utakmice: Aleksandar Vidić (Vranjak) 7,5.

Vranjak: Todić 6,5, Mionić 7, Maksimović 7, S. Stojanović 7, Marijanović 7, č. Stojanović 6,5, đurić 6,5, Vidić 7,5, Janković 7 (od 85. Milić -), S. Stojanović 6,5 (od 74. Panić -), Prokopić 7 (od 83. Savić -). Trener: Nema.

Gomionica: đonlić 6, N. Gligić 6, Munjiza 6, Ozren 6, Babić 6, Kezija 6 Lukednić 6, S. Gligić 6 (od 60. Malijević -), Aleksić 6 (od 68. Mučalović -), S. Kunivac 6 (od 85. Udovičić -), Divljak 6. Trener: Nenad Gavrilović.

Napomena:Tekst preuzet iz Fokusa