Guest Users: 3

Welcome to Banjalukasport.com Wednesday, April 24 2024 @ 05:14 am UTC

RUKOMET: Perfektna demontaža Izviđača

665
Rukometaši Borca jedini su banjalučki klub koji ove sezone igra konstanto dobro. Uprkos brojnim problemima sa povredama Borac je razmontirao Izviđač. Borčevi rukometaši slavili su pobjedu od 40-24 u 15. kolu Premijer lige Bosne i Hercegovine. Crveno - plavi došli su uvjerljivog trijumfa odličnom igrom u drugom poluvremenu. Nakon vođstva 18-15 poslije prvog dijela Borac je gostima iz Ljubuškog dozvolio samo 9 golova u drugih 30 minuta. Banjalučani su istovremeno postigli 22 gola.

Ovom pobjedom Borac je ostao drugi na tabeli sa 36 bodova. U narednom kolu Banjalučani su slobodni. Sljedeći meč Borac igra 4. aprila proptiv Kotor Varoša.