Guest Users: 4

Welcome to Banjalukasport.com Friday, March 29 2024 @ 01:54 am UTC

KO©ARKA: Malene sjajne u porazu od Džolija

611
Košarkašice Mladog Krajišnika igraju sjajno u posljednje vrijeme. Nakon tri vezane pobjede doživjele su poraz od lidera na tabeli, ekipe Džoili ©ibenik, ali su pružile odličnu igru. Malene su odlično otvorile utakmicu i prvu četvrtinu dobile 21-10. U drugoj četvrtini rekordna prednost za Banjalučanke, 34-16. Do odmora gošće iz ©ibenika uspjele su da smanje rezultat na 37-25.

Već u trećoj četvrtini ©ibenčanke su ubacile četiri uzastopne trojke i smanjile na 43-42. Treću četvrtinu Džoli je dobio 20-15.

Već poslije dvije minute posljednje četvrtine gođće su stigle do prvog vođstva na utakmici, 52-54, a tu prednost sačuvale su do kraja susreta za konačnih 65-69.

Kod Mladog Krajišnika najefikasnija je bila Veselovski sa 15 poena, Pilav je ubacila 14, a ®akula 13 koševa.

U ekipi Džoli iz ©ibenika najefikasnije su bile Amerikanke Džinks sa 23 i Keri sa 15 koševa.