Guest Users: 4

Welcome to Banjalukasport.com Friday, March 29 2024 @ 05:00 am UTC

KO©ARKA: Pobjeda u Podgorici

635
Košarkašice Mladog Krajišnika zabilježile su i drugu uzastopnu pobjedu u regionalnoj VABA ligi. Poslije trijumfa nad Jedinstvom, Malene, su se pobjednički vratile iz Podgorice. Banjalučanke su trijumfovale rezultatom 65-62. Po četvrtinama je bilo: 18:14, 15:18,17:15, 12:18. Dolazak pojačanja u klub pokazao se kao odličan potez. Igre, ali i rezultati, su se odmah popravili, što je dobar nagovještaj za nastavak sezone u kojoj Banjalučanke imaju visoke ambicije u Kupu i prvenstvu BiH.

Pobjedonosne poene za Mladi Krajišni postigla je Milica Deura koja je kod rezultata 62: 62, 20-ak sekundi prije kraja postigla odlučujuću trojku.

Trener MK-a, Zoran Mikeš, nakon utakmice izjavio je da ovo 100% mogućnosti njegovih košarkašica i da u nastavku sezone očekuje još bolja izdanja. U sljedećem kolu, narednog vikenda, MK-a je domaćin ekipi Džoli iz ©ibenika.

MLADI KRAJI©NIK: Deura 3, Veselovski 14, ®akula 8, Pilav 13, O. Stupar 6, Gaković, Milovanović, Granulić, Begenišić, Bo. Stupar 6, Radoš, Borenović