Guest Users: 3

Welcome to Banjalukasport.com Thursday, April 25 2024 @ 02:59 pm UTC

KO©ARKA: Prva pobjeda !

603
Konačno se i to desilo. Košarkašice Mladog Krajišnika upisale su prvu pobjedu u regionalnoj WABA ligi. Malene su na domaćem parketu pobijedile Jedinstvo iz Bijelog Polja 78-74, po četvrtinama: 26-16, 13-22, 15-20, 24-16.

U utakmici sa mnogo rezultatskih promjena, pobjednik je odlučen u posljednjih deset minuta kada su Banjalučanke dale maksimum i slavile sa 8 poena razlike.

Najefikasnija kod MK-a bila je Pilav sa 24 poena, Deura sa 17 i Veselovski sa 14 poena. U poraženom sastavu najbolja je bila Ružić sa 23 koša.

Poslije 14 kola, Mladi Krajišnik, je posljednji sa jednom pobjeodm i 13 poraza. U narednom kolu 7. februara Malene gosutju u Podgorici kod Budućnosti.