Guest Users: 4

Welcome to Banjalukasport.com Tuesday, April 23 2024 @ 08:36 am UTC

FUDBAL: Bilbija za 1/4 finale Kupa RS

784
Fudbalski kup Republike Srpske ulazi u samu završnicu. Banjalučki Borac bez većih problema izborio je plasman u četvrtfinale. Crveno – plavi su u meču osmine finala na Gradskom stadionu savladali Slobodu iz Novog Grada 4-1. Pobjednik je odlučen u drugom poluvremenu.

Prvih 45 minuta na opšte iznenađenje pripalo je Slobodi koja je golom Mazalice vodila sa 1-0. U nastavku su stavir došle na svoje mjesto. Proslavio se Nemanja Bilbija koji još uvijek nije punoljetan. Bilbija je postigao tri gola, a u igru je ušao kao zamjena indisponiramo Rikanoviću.

Mečevi četvrtfinala na programu su 9.novembra, a žrijebom će biti određeno s kim će se sastati Banjalučani.