Guest Users: 9

Welcome to Banjalukasport.com Thursday, April 25 2024 @ 04:19 pm UTC

FUDBAL: Podjela bodova na čairama

577
Fudbaleri Bska i Rudar Prijedora odigrali su prvu utakmicu 6.kola Prve lige Republike Srpske. Meč je odigran na stadionu na čairama i završen je bez golova. Tokom većeg dijela susreta Prijedorčani su imali inicijativu, a blizu pogotka su bili u 16. minuti kada je na ivici šesnaesterca oboren Dašić, ali nije bilo najstrože kazne.

Bsk je nastavio sa neuvjerljivim igrama. Najbolju priliku Romantičari su imali u 50. minuti kada je šut Damjanovića odbranio golman Rudar Prijedora. Meč je pratilo nešto više od 250 gledalaca.

Poslije 6 utakmica Bsk ima skromnih 6 bodova. Banjalučani su ostvarili samo jednu pobjedu i po dva remija i poraza uz gol razliku 4-7. Rudar Prijedor je ostao lider na tabeli i jedina neporažena ekipa u dosadašnjem dijelu šampionata.