Guest Users: 4

Welcome to Banjalukasport.com Saturday, April 20 2024 @ 11:37 am UTC

RUKOMET: Uspjela generalka

704
Gotovo je. Više nema pripremnih utakmica. Sve je spremno za početak rukometne sezone BiH. Rukometaši Borca slavili su u posljednjoj pripremnoj utakmici protiv Kotor Varoša. Bilo je 42-28, poluvrijeme 20-15. Banjalučani su do pobjede stigli bez Gorana Malića, koji je zbog lakše povrede bio na tribinama, a u igru nisu ulazili ni Milovan Pavlović i Bojan Unčanin. I u takvom odnosu snaga prednost Borca rasla je konstantno za konačnih i uvjerljivih 42-28.

Borac u prvom kolu Premiјer lige gostuјe kod Krivaјe u Zavidovićima.

BORAC 42 (20)
KOTOR VARO© 28 (15)
DVORANA: "Borik" u Banjaluci. Gledalaca: 100. Sudiјe: Aleksandar Miljević i Zoran Raca (Banja Luka). Sedmerci: Borac 2 (1), Kotor Varoš 5 (5). Isključenja: Borac 14, Kotor Varoš 4 minuta.

BORAC: Blazević (8 odbrana), Mulabdić (9 odbrana), Bјelić (6 odbrana), ©korić 4, Garić 3, Pucarević 6, Piјetlović 9, Pavlović, Kulenović 1, Ilić 4, Mikić 7 (1), Trkulja 4, Unčanin, Vranješ 3, Karačić 1. Trener: Draško Budiša.

KOTOR VARO©: đudurovć (8 odbrana), Mitrović (3 odbrane, 1 sedmerac), Trifković (3 odbrane), ©elver 7 (2), čelić, Skopljak, Tepić 8 (3), Kerezović 2, Peјović 1, Miljević 4, Tešić 1, Maksimović 3, Јurić 2. Trener: Marinko Јurić.