Guest Users: 3

Welcome to Banjalukasport.com Friday, April 19 2024 @ 09:29 pm UTC

RUKOMET: Remi sa Neksom

718
Rukometaši banjalučkog Borca odigrali su prvu utakmicu na memorijalnom turniru "Bogdan Rodić" u Novom Sadu. Banjalučani remizirali sa Neksom iz Našica. Bilo je neriješeno 25-25, poluvrijeme 12-11 za Neksu. Veći dio susreta igrači iz Hrvatske imali su prednost, ali na kraju su uspjeli Banjalučani da stignu do izjednačenja i prvog boda na turniru.

NOVI SAD: Mala sala SPC Vojvodina, gledalaca 100, sudije: Pandžić, Mošorinski (Zrenjanin), sedmerci: Nekse 2 (1), Borac 3 (2). Isključenja: Nekse 12, Borac 12. minuta.

NEKSE: P. Lelić, Rajković, ©unda, Eter 4, F. Lelić 3, Mrđenović 2, Barišić 5 (1), Tomičić, Kasak 3, Abramović, Markotić, Raić 1, Kuže, Kević 4, Melmer 1, Pahanić, Turković 2

BORAC: Blažević, Malić 3, Garić 3, Pucarević 2, Pijetlović 3, Bajić, Palović 2 (1), Kulenović, Mulabdić, Rakocija 2, Mikić 1, Unčanin, Vranješ 4 (1), Karačić 5