Guest Users: 1

Welcome to Banjalukasport.com Saturday, April 20 2024 @ 03:00 pm UTC

FUDBAL: Još jedan remi

619
Predviđanja da će se fudbaleri banjalučkog Bska boriti za opstanak u Prvoj ligi Republike Srpske nisu bila nerealna. Romantičari poslije tri kola imaju samo dva boda. Bsk je u trećem kolu igrao kod kuće sa slabašnim Radnikom iz Bijeljine. Meč je završio remijem, 1-1, a Banjalučani su mogli doći do pobjede u posljednjem minutu ali je Bakić promašio jedanaesterac.

Isti igrač (Bakić) doveo je Bsk u vođstvo u 4. minuti, a bod Bijeljincima donio je Rankić u 68.minuti. Treba istaći da je u 76. minuti poništen gol Bska što je izazvalo buru nezadovoljstva kod domaćih.

Predstoji mnogo obaveza za šefa stručnog štaba Zorana Dragišića da povrati samopouzdanje ekipi i da se što prije ostvari prva pobjeda u prvenstvu.