Guest Users: 4

Welcome to Banjalukasport.com Friday, April 26 2024 @ 09:07 pm UTC

FUDBAL: Borac u finalu turnira "Gradiška 2008"

617
Fudbaleri Borca odlično su počeli tradicionalni turnir u Gradiškoj. Banjalučani su snagu iskalili na članu Prve lige RS, Slogi iz Doboja i obezbjedili plasman u finale turnira. Borac je deklasirao Dobojlije sa 6-0. U 4. minuti Petrović je doveo crveno-plave u vođstvo, a rezultat prvog poluvremena postavio je Rašević u 33.minuti.

Goleada je nastavljena u 51. minuti kada je strijelac bio Stojan Vranješ. Mreže su mirovale do 76. minute kada je mrežu pogodio Babić. Isti igrač je u 80. minuti bio precizan s bijele tačke, a konačnih 6-0 postavio je Stojan Vranješ svojim drugim golom u 87. minuti.

Borac će u finalu igrati protiv Laktaša koji su u polufinalu nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca trijumfovali protiv tuzlanske Slobode 4-2. U regularnom dijelu meča bilo je 3-3.

Finalni meč na programu je u 18 časova na Gradskom stadionu u Gradiškoj.