Guest Users: 2

Welcome to Banjalukasport.com Tuesday, April 23 2024 @ 12:39 pm UTC

FUDBAL: Remi sa Podgoričanima

602
Fudbaleri Borca pripremaju se vrijedno na Zlatiboru za premijerligašku sezonu u Bosni i Hercegovini. Banjalučani su odigrali i prvu pripremnu utakmicu i to sa šampionom Crne Gore, ekipom Budućnosti. Meč je završen neriješenim rezultatom 1-1. Poveli su Podgoričani već u 6. minuti preko I. Vukovića, ali je izjednačio u 52. minuti najbolji strijelac Borca u prošloj sezoni, Miroslav Rikanović.

Banjalučani su dobro odradili posao, ističe šef stručnog štaba Milomir Odović i dodaje da ga je pozitivno iznenadio pridošlica iz OFK Beograda, Vlada Marković.

Do kraja boravka na Zlatiboru fudbaleri Borca sastaće se sa Sutjeskom iz Nikšića.