Guest Users: 2

Welcome to Banjalukasport.com Thursday, April 18 2024 @ 09:21 pm UTC

RUKOMET: Trostruka kruna

580
Rukometašice Borca pobjedom su završile najsupješniju sezonu u istoriji kluba. Banjalučanke su trijumfom u Kupu Republike Srpske osvojile trostruku krunu.

Banjalučanke su u finalnom meču savladale Lokomotivu rezultatom 36-22. Poslije prvog poluvremena bilo je 17-11 za Borac, a u drugom poluvremenu na terenu su boravile sve igračice koje su sačuvale prednost. Najefikasnija je bila Klinac sa 6 golova, po 5 su postigle Kekićeva i Bogojevićeva, a po 4 gola dale su ehićeva, Kukićeva, Dragana Knežević i Crnićeva.

Podsjećamo, ove sezone rukometašice Borca osvojile su prvenstvo BiH, kup BiH i Kup Republike Srpske, odnosno, sva takmičenja u kojima su nastupale.