Welcome to Banjalukasport.com Friday, April 26 2024 @ 10:15 pm UTC

FUDBAL: čist obraz Bska

584
Mnogi su pomislili, a po kuloarima se i govorilo da će Bsk dati bodove Rudaru iz Ugljevika koji se grčevito bori za opstanak u prvoj ligi RS.

Međutim, fudbaleri Bska ostali su čista obraza nakon ovog kola pošto su ostvarili minimalnu, ali zasluženu pobjedu nad Radnikom od 2-1. Bsk ej u vođstvo stigao u 15. minuti kada je slobodan udarac izveo Stanivuković, a lopta je na putu ka golu pogodila Glamočića, promijenila smjer i našla se u mreži gostiju.

©est minuta kasnije bilo je 2-0 za domaće a gol je postigao Dragić. Konačan rezultat postavljen je u 41. minuti, a jedanaesterac je precizno izveo Tonković. Interesantno je da minutu prije sudija nije dosudio penal za Bsk.

Na kraju zaslužena pobjeda Romantičara koji zauzimaju 11. mjesto sa 35 bodova i prebrinuli su sve brige oko opstanka u Prvoj ligi RS.