Guest Users: 11

Welcome to Banjalukasport.com Sunday, September 08 2024 @ 01:06 am UTC

FUDBAL: Minimalac Bska

771
Fudbaleri Bska ostvarili su minimalnu, ali vrijednu pobjedu u Prvoj ligi Republike Srpske. Bsk je sa 1-0, na čairama, pobijedio Slobodu iz Novog Grada.

Banjalučani su mogli do vođstva da dođu u 35. minuti. Nakon dosuđenog jedanaesterca neprecizan je bio Davorin Zrnić i ostalo je 0-0. S tim rezultat se otišlo na odmor. I već na startu drugog dijela utakmice riješeno je pitanje pobjednika. Mrežu gostiju u 46. minuti pogodio je Predrag Dragić za konačnih 1-0.

Do kraja susreta Romantičari su sačuvali prednost i osvojili prva tri boda pod vođstvom Zorana Dragišića. Treba reći da je ovo bila, na momente, i dosadna utakmica, ali da Banjalučani mnogo mirnije dočekuju finiš sezone.