Guest Users: 2

Welcome to Banjalukasport.com Saturday, April 27 2024 @ 01:13 am UTC

RUKOMET: Mladosti derbi kola

595
Rukometašice banjalučke Mladosti osvojile su nove bodove u prvenstvu Republike Srpske. Bolje reći Banjalučanke su u derbiju 13.kola savladale Knežopoljku 33-27.

Mladost je tako nastavila sa fenomenalnim partijama u proljećnom dijelu šampionata. Mladostašice su lako slavile protiv drugoplasirane Knežopoljke. Poslije vođstva 17-15, nakon prvih 30 minuta, u nastavku su igračice Mladosti dodale gas i zabilježile sigurnu pobjedu. Mladost je ostala na trećoj poziciji sa 30 bodova. Ispred Banjalučanki su Knežopoljka sa 33 i vodeći Leotar sa 36 bodova.

Borac 2 je upisao i 13 poraz u 13 utakmica. Banjalučanke su izgubile od Broda 32-11, poluvrijeme 13-5 za Brod. Borac 2 je i dalje uvjerljivo posljednji na tabeli, bez osvojenog boda.