Welcome to Banjalukasport.com Saturday, July 27 2024 @ 08:32 am UTC

RUKOMET: Blamaža u Gradačcu

831
Tužno je proljeće rukometaša banjalučkog Borca. Tek što su pobijedili čapljinu u Boriku, Banjalučani, su opet podbacili.

Izgubili su na gostovanju od Gradačca 28-24. Zaista, bez obzira na sva dešavanja u klubu, malo ko je očekivao poraz u 16.kolu prvenstva BiH u Gradačcu. Međutim, očigledno to je realnost kluba koji je ove sedmice proslavio 32 godine od osvajanja titule evropskog šampiona.

Pobjedničke ambicije sasječene su u uvodnih 17 minuta drugog poluvremena kada su Borčevci postigli samo 1 gol. Premalo da se savlada raspoloženi Gradačac.

U narednom kolu Banjalučani igraju u Sarajevu protiv Bosne LO. Za očekivati je novi poraz koji bi možda i definitivno ugasio nade o osvajanju jednog od prva četiri mjesta koja vode u Evropu naredne sezone.