Guest Users: 8

Welcome to Banjalukasport.com Friday, April 26 2024 @ 05:52 am UTC

BOKS: Zolak u finalu, ostali podbacili

732
Proteklog vikenda u beogradu je održan tradicionalni bokserski međunarodni turnir 46. "Beogradski pobjednik". Na ovom turniru učešće su uzeli i bokseri banjalučke Slavije.

Najbolji rezultat ostvario je, Stevo Zolak, koji je obezbjedio plasman u finale u kategoriji do 64 kg. Zolak je u polufinalu bio bolji na poene od reprezentativca BiH, Ismeta ®erića, ali nije imao dovoljno snage za osvajanje trofeja. Nebojša Rosić je poražen već u četvrtfinalu od Crnogorca Almira ©krljelja. Riječ je o kategoriji do 57 kg. Kapiten Slavije, Darko Kučuk, učešće je završio, takođe, u četvrtfinalu pošto je u kategoriji do 81 kg predao meč Uzbekistancu Abosu Atojevu.