Guest Users: 6

Welcome to Banjalukasport.com Friday, March 29 2024 @ 01:03 pm UTC

FUDBAL: Bsk izgubio u 90. minuti u Vojkovićima

624
Fudbaleri banjalučkog Bska doživjeli su nesrećan poraz na startu drugog dijela šampionata Republike Srpske. Banjalučani su izgubili u Vojkovićima od Famosa 2-1 u 17.kolu Prve lige RS.

Mogli su Banjalučani i do boda, ali ih je u tome spriječio, Kreštalica, golom u 90. minuti. Jedini gol za Bsk dao je, Dragić, na isteku prvog poluvremena. U jesenjem dijelu Bsk je bio strah i trepet u gostima, ali ipak nisu uspjeli da nastave u istom ritmu i na početku proljećnog dijela prvenstva. Nažalost, malo im je nedostajalo.

Bsk se trenutno nalazi na 11. mjestu sa 21. bodom. U narednom kolu, romantičari, 8. marta dočekuju Drinu Hidroelektrane iz Višegrada.