Guest Users: 5

Welcome to Banjalukasport.com Friday, April 19 2024 @ 05:50 am UTC

MALI FUDBAL: Banjaluka zastala u polufinalu

690
Igrači Kluba malog fudbala Banjaluka nisu uspjeli da odbrane titulu šampiona Republike Srpske. Banjalučani su zaustavljeni u polufinalu od Leotara TN.

Bila je to dramatična utakmica. Leotar TN je poveo 3-0, a na početku drugog poluvremena Banjaluka je izjednačila na 3-3. Pravi tragičar meča je Malčić iz KMF Banjaluka koji je u posljednjih šest minuta promašio dva jedanaesterca. Na kraju zaslužen trijumf Leotara TN.

Trebinjci su slavili rezultatom 8-7. Strijelci za Leotar TN bili su: S. Andrić i Vukanović po dva puta, Mulina, Berdović, Golijanin. Trostruki strijelac za KMF Banjaluka bio je Malčić, Jovičić je zabio dva gola, a Miljanović je jednom bio strijelac.