Guest Users: 1

Welcome to Banjalukasport.com Tuesday, April 16 2024 @ 10:49 pm UTC

KO©ARKA: U Novu godinu porazom

695
Košarkašice banjalučke Mladosti uvjerljivim porazom započele su 2008. godinu. Banjalučanke su izgubile u čitluku od Brotnja 75-44 u odgođenoj utakmici 8.kola šampionata Bosne i Hercegovine.

Sve četvrtine pripale su Brotnju, a pobjednik je bio riješen poslije prvog poluvremena kada je rezultat glasio 31-19. U drugoj četvrtini Banjalučanke su postigle samo 5 poena. U trećoj četvrtini igralo se u istom ritmu pa su domaće košarkašice i ovaj period dobile i to sa 24-13. Uvjerljiva pobjeda Brotnja potvrđena je u posljednjoj četvrtini kada je bilo +8 za ekipu iz čitluka.

Poslije ovog poraza Mladost je na diobi petog mjesta sa Banovićima i Brotnjom. Sve tri ekipe imaju po 12 bodova. I u narednoj utakmici košarkašicama Mladosti ne piše se dobro pošto u Banjaluku stiže sarajevski ®eljezničar. Meč 9.kola, Mladost - ®eljezničar, biće odigran u subotu.