Guest Users: 5

Welcome to Banjalukasport.com Friday, March 29 2024 @ 04:00 pm UTC

MALI FUDBAL: Monting Teslić u četvrtfinalu grupe A turnira u Boriku

836
Mnogi su očekivali zanimljiviju utakmicu između prošlogodišnjeg pobjednika turnira u Boriku, Montinga iz Teslića, i slovenačkog sastava Topničarji Trbovlje. Međutim, prevarili su se. Fudbaleri Montinga slavili su sa uvjerljivi 14-4.

Pobjeda je još impresivnija kada se zna da su Teslićani nastupili bez dva najbolja igrača Predrag Rajića i Marka Perića. Plasmanom u četvrtfinale grupe A Monting Teslić je istakao ozbiljnu kandidaturu za odbranu trofeja. U seniorskoj konkurenciji odigrane su još dvije utakmice. Pefrikos Banjaluka pobijedila je Grinvud Dugu iz Omarske sa 7-3. Banjalučani su do pobjede došli sjajnom igrom u drugom poluvremenu kada su postigli pet a protivnici samo jedan gol.

Fruktako frukta trejd Derventa vodila je u devetom minutu sa 2-0 protiv ekipe iz čelinca, đermanović konstrukcija. Međutim, na kraju su trijumf slavili čelinčani i to sa uvjerljivih 5-2.