Guest Users: 2

Welcome to Banjalukasport.com Thursday, March 28 2024 @ 11:44 pm UTC

Borac Nektar slavio i protiv Slobode

669
Košarkaši Borac Nektara nastavljaju sa odličnim igrama na početku Lige 13 BiH. Borac Nektar je u derbiju trećeg kola savladao tuzlansku Sloboda Ditu rezultatom 102-81.

Utakmica je počela sa zakašnjenjem od 45 minuta, jer je prilikom zagrijavanja Dalibor Peršić u želji da zakuca loptu, polomio tablu... Košarkaši Borac Nektara nastavljaju sa odličnim igrama na početku Lige 13 BiH. Borac Nektar je u derbiju trećeg kola savladao tuzlansku Sloboda Ditu rezultatom 102-81.

Utakmica je počela sa zakašnjenjem od 45 minuta, jer je prilikom zagrijavanja Dalibor Peršić u želji da zakuca loptu, polomio tablu.

Banjalučani su još jednom odigrali odlično, prije svega u napadu. Borčevi košarkaši su nizali trojke a na kraju su uspjeli Sloboda Diti, čije je glavno oružje odbrana, da daju 102 poena.

Gosti su djelovali smušeno i nisu ličili na ekipu koja je u Aleksandrovcu savladala Igokeu Partizan. U domaćem timu najbolji igrač bio je Ranko Velimirović sa 22 poena, a isti broj poena postigao je i najbolji u Sloboda Diti, Roni Ros.