Guest Users: 2

Welcome to Banjalukasport.com Wednesday, April 24 2024 @ 07:29 pm UTC

KARATE: Sinđelić najbolji na banjalučkom turniru

1,058
Povodom dana grada Banja Luke, Karate Klub Sinđelić i ove godine organizovao je međunarodni karate turnir Banjaluka open 2011. Turnir je održan u dvorani Borik. Na sedmi tradicionalni karate turnir, ove godine se prijavilo oko 700 takmičara iz 45 klubova iz Srbije, Hrvatske, Slovenije i BiH, koji su se takmičili u katama i borbama.
Kada su se na kraju takmičarskog dana sabrali svi rezultati najviše medalja osvojili su karatisti Sinđelića, koji su ujedno bili i najbrojniji klub na turniru, sa 107 takmičara koji su osvojili 35 medalja, od čega 13 zlatnih.

Drugo mjesto osvojili su takmičari KK Holidej kojih je iz Goražda došlo 47, a osvojili su 30 medalja, najviše bronzanih 15. Sa pet medalja manje turnir su na trećem mjestu završili takmičari KK Bihać. Karatisti Energije osvojili su četvto mjesto sa 24 medalje.

Takmičenje je prošlo u najboljem redu , zato i ove gopdine visoka ocjena ide organizatorima. Svim takmičarima koji su pokazali svoje vještine a ostvarili zapažene rezultate organizator je dodiječlio medalje i diplome.